img

TEAMEX EUROPE

Import / Export produktów spożywczych
françaispolskienglishLepsze zakupy z programem Outsearch©Teamex Consulting

Rozwój sieci logistycznej w Europie, unowocześnienie narzędzi produkcyjnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wejście tych krajów do strefy Schengen stworzyły nowe możliwości dla kupców z branży spożywczej.

 

Z tego powodu stworzyliśmy program Outsearch, usługę outsourcingu zakupów w branży spożywczej.

Outsearch adresowany jest do kupców (przemysłowych lub dystrybucyjnych), którzy chcą importować towary w sposób regularny, z uprzywilejowaniem bezpośredniej współpracy z producentami.


Nowe, wiarygodne i tańsze rozwiązania


    Dzięki programowi Outsearch

  1. • Zaoszczędzicie Państwo czasu na poszukiwaniach i negocjacjach


  2. • Znajdziecie alternatywne rozwiązania dla Państwa zakupów


  3. • Spotkacie pewnych i sprawdzonych dostawców


  4. • Będziecie kupować taniej


  5. • Skorzystacie z doświadczenia i wsparcia specjalistów


  6. • Koszty usług Teamexu ponoszą dostawcy

To Państwo decydują, na jakim etapie się włączymy

 

 

... więcej informacji

Po zdefiniowaniu Państwa potrzeb (produkty, ceny, budżet, logistyka...) zespół Teamexu pomoże Państwu w znalezieniu w Europie producenta, który odpowiada Państwa kryteriom. My spotkamy się z tymi firmami i zweryfikujemy ich potencjał, zanim zaproponujemy Państwu wstępną listę możliwych dostawców.


Dysponując doświadczeniem w imporcie / eksporcie pomożemy Państwu lepiej rozpoznać ryzyko związane ze współpracą z dostawcami zagranicznymi (aspekty logistyki i przepisów, problemy w komunikowaniu się, kursy walut, itd). 

... więcej informacji

Znajomość i szeroko pojęte rozumienie dostawców, ich procesów produkcji, ich priorytetów i ich ograniczeń, są pierwszorzędnym warunkiem powodzenia negocjacji.

Teamex pomoże Państwu skonstruować strategię zakupów, poprzez identyfikację możliwych dźwigni negocjacyjnych, mocnych i słabych stron każdego producenta oraz ukrytych ryzyk.

Dzięki naszemu doświadczeniu zarówno w zakupach, jak i w produkcji, wnosimy do negocjacji decydującą korzyść.

Aby zaoszczędzić Państwu czasu, pomagamy również dostawcom w zagadnieniach administracyjnych związanych z wprowadzeniem produktu (aspekty z zakresu logistyki i przepisów, przygotowanie niezbędnych dokumentów, objaśnienie procedur, itd).


 

... więcej informacji

Kupcy oczekują więcej niż tylko budżetu wprowadzenia czy też ceny. Poziom obsługi, plan promocji i rozstrzyganie sporów stały się decydującymi czynnikami uwzględnianymi przy przedłużaniu kontraktu.

Po wprowadzeniu produktu mogą przydarzyć się problemy z Państwa dostawcą. Teamex nie zostawi Państwa samych.

Niesatysfakcjonujący poziom obsługi, problemy jakościowe, nieuzasadniony wzrost cennika … będziemy interweniować na Państwa prośbę, by pomóc Państwa dostawcom w znalezieniu rozwiązań w obliczu trudności, napotkanych w Państwa współpracy.


 

 

 
Teamex Europe, partner w Państwa zakupach spożywczych


Pomnożenie Państwa źródeł zaopatrzenia poprzez większy sourcing, zyskanie czasu w Państwa poszukiwaniach – pozwólcie sobie Państwo pomóc przez specjalistów w imporcie/eksporcie...

Co więcej, w większości przypadków nie będzie to Państwa nic kosztować, ponieważ to dostawcy ponoszą koszty naszych usług.

 Profesjonalizm Teamex Europe opiera się na kompetencjach i doświadczeniu partnerów sprawdzonych w ich kategoriach produktów.


Wszyscy oni mają co najmniej 10 lat doświadczenia w przemyśle spożywczym, czy to w produkcji, w zakupach, czy też w sprzedaży i pracowali z liderami rynku. (więcej informacji)


Program Outsearch proponowany przez Teamex Europe daje Państwu całościowe rozwiązanie i oszczędność czasu w poszukiwaniach nowych dostawców za granicą.Jeśli mają Państwo przekonanie, że Państwa rynek nie ogranicza się wyłącznie do terenu Państwa kraju i jeśli są Państwo gotowi
na budowanie długotrwałego partnerstwa z dostawcami za granicą, nie czekajcie i skontaktujcie się Państwo z nami, by uzyskać więcej informacji.