img

TEAMEX EUROPE

HANDEL | WYPRZEDAŻ | SOURCING
françaispolskienglish
Nasza działalność w branży dyskontowejDzięki współpracy z licznymi zakładami produkcyjnymi w Polsce, oferujemy naszym partnerom z rynku zachodnioeuropejskiego towary z nadwyżek magazynowych oraz pełnowartościowe produkty wycofane z produkcji.

 

Czasami producenci zlecają nam likwidację całości lub części zapasów i w niektórych przypadkach możemy działać jako ich przedstawiciele. Produkty takie są systematycznie sprawdzane przez nasz zespół i zapewniamy, że są one zgodne z przepisami i w dobrym stanie.


Naszym klientom oferujemy również pełen zakres usług, od zakupu po magazynowanie i dostawę produktów pochodzących z partii wycofanych ze składowania.

 

Zapewniamy regularne oferty następujących kategorii produktów: Ubrania, Buty, Galanteria i akcesoria, Artykuły dekoracyjne, Meble, Akcesoria sportowe i turystyczne, Zabawki, Artykuły szkolne i biurowe, Produkty spożywcze, Artykuły gospodarstwa domowego, Artykuły drogeryjne, Chemia gospodarcza, Perfumy, Srodki higieniczne, Artykuły do majsterkowania i ogrodnictwa, Artykuły renowacyjne i wiele innych...


 


Sprzedaż hurtowa lub detaliczna z:


LikwidacjeLikwidacje
 

Końcówki kolekcjiKońcówki kolekcji
 

LicytacjeLicytacje
 

Nadwyżek magazynowychNadwyżek magazynowych
 

Sprzedaż awaryjnaSprzedaż awaryjna
 Nasze usługi:

 


Zakup i sprzedaż towarów

Zakup i sprzedaż towarów

 

Udział w licytacjach i przetargach


Ekspertyza i badanie zgodności produktów

 

Obsługa administracyjna

Obsługa administracyjna

 

Tłumaczenie dokumentów


Pomoc prawna

 

Usługi logistyczne

Usługi logistyczne

 

Magazynowanie

Usuwanie znaków towarowych, etykietowanie, przepakowywanie


Przygotowywanie zamówień

Ekspedycja, transport

 Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swoich perspektyw i źródeł zaopatrzenia, skontaktuj się z nami już teraz i wyślij zapytanie na adres kontakt@teamex-europe.com