img

TEAMEX EUROPE

Import / Export produktów spożywczych
françaispolskienglish
Please update Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player

Twój partner w imporcie i eksporcie produktów spożywczych


Teamex Europe, spółka z siedzibą w Toruniu, specjalizuje się w imporcie i eksporcie produktów spożywczych od Europie Środkowej dla przemysłu i dystrybucji.

Od 2010 roku, jesteśmy partnerami wielu kupców, którzy dążą do pomnożenia swych źródeł zaopatrzenia, jednocześnie wspierając bezpośrednią współpracę z producentami.

Jako przedsiębiorstwo handlowe, organizujemy w Zakładach produkcyjnych, będącymi naszymi partnerami, produkcję, przechowywanie, dostawę i fakturowanie produktów, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Oprócz ogólnie wymaganych certyfikatów IFS lub BRC, nasz zespół przeprowadza okresowe audyty i kontrole jakości w Zakładach produkcyjnych.

Pod koniec 2018 roku, zainwestowaliśmy również w produkcję, tworząc własną gamę mrożonych produktów wegetariańskich marki VegeSnack (więcej informacji)

Prowadzimy również działalność zaopatrzeniową i konsultingową w imieniu klientów, którzy chcą zachować kontrolę nad fakturowaniem swoich towarów, w którym to przypadku reprezentujemy ich jako agenci.

Teamex opiera się na kontaktach i doświadczeniu w wielu krajach.

Dzięki szczególnym relacjom z głównymi graczami na każdym rynku, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w działaniach handlowych, by wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu.


Nowe możliwości w Europie...


dla kupcow dla producentow

Rozwój dystrybucji i modernizacja w krajach Europy Środkowo-Wschodniej stworzyły nowe możliwości dla zachodnioeuropejskich firm.

 

Dla importu i eksportu produktów spożywczych oznacza to, iż można obecnie znaleźć rozwiązania globalne (w skali europejskiej, bądź światowej) dla problemów nierzadko lokalnych.

Nasza misja polega na zbliżeniu do siebie kupców i producentów dla ich wspólnego celu – zysku.

 

Włączymy się dla Państwa w działania sourcingowe, w analizę rynków.

 

Pomożemy Państwu skonstruować skuteczną i długoterminową politykę importowo-eksportową, realizowaną z dobrymi partnerami.

 

Możemy Państwu pomóc w nawiązywaniu kontaktów, negocjowaniu z zagranicznymi dostawcami, a następnie monitorowaniu i kontrolowaniu współpracy.
 

 

 

... dzięki metodycznemu i profesjonalnemu podejściu.Teamex OutsourcingPo zdefiniowaniu Państwa potrzeb, zespół Teamexu, obecny w wielu krajach, pomoże znaleźć w Europie klientów, którzy będą odpowiadać Państwa kryteriom.
Spotkamy się z przedsiębiorcami i zweryfikujemy ich potencjał, by zaproponować Państwu wstępną listę możliwych klientów.

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo sprzedającym czy kupującym, znajomość i zrozumienie Państwa klienta, jego priorytetów i ograniczeń, są decydujące dla powodzenia negocjacji.

Teamex Europe pomoże Państwu opracować politykę handlową, poprzez identyfikację możliwych dźwigni negocjacyjnych, ukrytych ryzyk, mocnych i słabych stron Państwa partnerów.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zarówno w zakupach, jak i w sprzedaży oraz produkcji, wnosimy decydującą korzyść do Państwa negocjacji.

Teamex Europe proponuje Państwu kompleksowe rozwiązanie i zyskanie cennego czasu w poszukiwaniach nowych klientów za granicą.
Jeśli mają Państwo przekonanie, że Wasz rynek nie ogranicza się wyłącznie do terenu Państwa kraju, nie czekajcie i skontaktujcie się Państwo z nami, by uzyskać więcej informacji.